ح
Module Border Module Border
   
Module Border Module Border
  بازديد 

بازديد هاتعداد بازديد كننده ها
بازديد امروز22
بازديد ديروز139
  گزارش تصویری نمایشگاه تخصصی مسکن و انبوه سازی  

Module Border Module Border
  اخبار برگزیده  
 
کارگاه آموزشی قانون کار بمنظور آشنایی مدیران تعاونی های استان با قانون کار و هرچه بهتر اجرا شدن این قوانین در قالب تعاونی‌ها توسط مرکز آموزش اتاق تعاون استان اصفهان برگزار شد. ادامه ..
هر نظام مالیاتی در جهان امروز وظایف متعددی را به‌عهده دارد که تامین هزینه‌‌های دولت، تنها یکی از وظایف آن محسوب می‌‌شود. ادامه ..
گردهمایی سراسری مراکز داوری اتاق تعاون امروز با حضور دادستان کل کشور، رئیس و هیات رئیسه اتاق تعاون در میان جمع کثیری از داوران مراکز داوری استان ها برگزار شد. ادامه ..
بسم الله الرحمن الرحیم
« وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّـهِ أَمْوَاتًا ۚ بَلْ أَحْیَاءٌ عِندَ رَ‌بِّهِمْ یُرْ‌زَقُونَ»
شهادت سردار سلیمانی نشانه درماندگی آمریکای جنایتکار در منطقه است. کشوری که در ابعاد نظامی و سیاسی در منطقه، شکست های سختی را متحمل شده است با پناه بردن به اقدام شرورانه ترور حاج قاسم سلیمانی، استیصال و درماندگی خود را بیش از گذشته نمایان کرد. بی شک شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی، موجب وحدت ملت های منطقه در مبارزه با تروریسم و نیرومندی و استحکام بیش از گذشته جبهه مقاومت خواهد شد . اتاق تعاون استان اصفهان به نمایندگی از بخش تعاون استان و همه تعاونگران سخت کوش، شهادت این راد مرد شهادت طلب و همراهانش، به خصوص شهید ابومهدی المهندس را به رهبر معظم انقلاب اسلامی، مردم مقاوم و شهید پرور ایران و خانواده محترم ایشان تسلیت عرض می نماید. ادامه ..
رئیس اتاق تعاون استان اصفهان گفت: تشکیل تعاونی های خدمات بهداشتی و درمانی، راهکار مناسبی برای کوچک سازی دولت در بخش سلامت است. ادامه ..
بیانات ارزشمند، ره گشا، مشفقانه و مدبرانه مقام معظم رهبری (مدظله عالی) درخصوص اهمیت تعاون و مردمی سازی اقتصاد و ایجاد شبکه های گسترده کارآفرینی و اشتغال با رویکرد" کار جهادی و تعاونی" برای حل مشکلات اقتصادی کشور و همچنین تأکید معظم له به اجرای قوانین و احکام بر زمین مانده مرتبط با بخش تعاون بارقه امید و نشاط سازنده ای را در بین فعالان بخش تعاونی کشور ایجاد نموده و به عنوان پیشران حرکت جهادی تعاونگران ایران اسلامی در تحقق منویات معظم له میتنی بر محورهای پنجگانه سیاست های اقتصاد مقاومتی نقش آفرین خواهد بود. ادامه ..
1 2 3
Module Border Module Border
Copyright (c) 1399/01/20 taavon.e-ir.com
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا