اخبار 

RSS
 
اولین نمایشگاه تخصصی مسکن و انبوه سازی، املاک و مستغلات استان اصفهان شب گذشته با اهدای لوح سپاس به شرکت کنندگان در این نمایشگاه به کار خود پایان داد.
صنایع کوچک که از ارکان اصلی اشتغال در جوامع هستند، بدلیل عدم توان رقابت با صنایع ماشینی و پیشرفته به تدریج موقعیت خود را در بازار اشتغال از دست داده اند.
متاسفانه هنوز بیش از ۷۰ درصد اقتصاد کشور دولتی است در حالیکه امور باید به بخش تعاون و خصوصی سپرده شود.
رئیس اتاق تعاون استان اصفهان گفت: به رئیس‌جمهور می‌گوییم ما آماده‌ایم برای انجام فعالیت‌های اقتصادی مردم را گرد محور شرکت‌های تعاونی جمع کنیم و با سرمایه‌های کم فعالیت‌های بزرگ انجام دهیم.
بدینوسیله به اطلاع کلیه اعضاء محترم اتاق تعاون استان اصفهان می رساند: جلسه مجمع نمایندگان اتاق تعاون استان اصفهان رأس ساعت 10 صبح روز پنج شنبه مورخ 96/6/9 در محل اتاق تعاون استان واقع در خیابان فیض، مقابل درمانگاه ملاهادی سبزواری، ساختمان تعاون، طبقه دوم برگزار می شود. بدینوسیله از رؤسای محترم اتاق های تعاون شهرستانها و نمایندگان اتحادیه های استانی عضو اتاق تعاون استان دعوت می شود در جلسه مذکور حضور بهمرسانند.
سی و نهمین جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی با مصوبه مهمی برای کارفرمایان برگزار شد.
بي‌ترديد ساختار سازماني بهينه و مطلوب يكي از ابزارهاي مناسب براي تحقق اهداف و استراتژي‌هاي تعيين شده توسط بخشهاي مختلف است و با تغيير برخي از اهداف، كشورهاي مختلف نسبت به تغيير ساختارهاي اداري و سازماني خود اقدام مي‌کنند. با اين حال بايد به اين نكته توجه کرد كه هرگونه تغيير غيرهدفمند در ساختار وزارتخانه ها بدون در نظر گرفتن اهداف آنها، داراي هزينه هايي از نظر اداري، ساختاري و مديريتي است و به واسطه ايجاد تشتت سازماني و هزينه‌هاي سربار، آسيب‌شناسي دلايل تغيير ساختار از اولويت بالايي برخوردار است.
آخرین روزهای ماه پرفضیلت رمضان از راه فرا رسیده و یاد و خاطره ابتکار هوشمندانه و تدبیر شگرف بنیانگذار فقید نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) در نامگذاری آخرین جمعه ی این ماه به نام روز قدس را زنده می کند تا پس از 38 سال از این رویداد، کماکان مردم انقلابی و روزه دار در اقصی نقاط جهان ، همبستگی خود را در حمایت از حقوق قانونی مردم فلسطین به منصه ظهور برسانند.
دیوان عدالت اداری، ۳بند از دستورالعمل خود اظهاری مالیاتی سازمان امور مالیاتی را ابطال کرد.
بخش تعاون آمادگی دارد در مشارکت با نهادهای حمایتی، کلیه خانوارهای تحت پوشش نهادها را در قالب تعاون، ساماندهی و نسبت به تغییر وضعیت آنها بواسطه ایجاد مشاغل پایدار و رهایی از فقر و بیکاری، اقدامات لازم را در دستورکار قرار دهد.
ماتم درعزای والامردی که در سایه مردانگی و تدبیرش هویت پنهان خویش را باز یافتیم. خرداد، ماه اندوه است. اندوه فراق مرزبان حماسه و ایثار. مردی که ستایش تمام عصرها و نسل ها را در پیشگاه خویش برانگیخته است. خرداد، ماه اشک و آه است. در وداع مردی که با آمدنش شب های تاریک و بی ترانه ما را به صبح دل انگیز و سپید رهایی مبدّل ساخت. آری او، مرد تنهای صحنه های آتش و خون، پاکمردی از بیشه عدالت و ایمان، و آزاد مردی بی مانند در جهان معاصر بود که آزاد مردان عالم از شمیم نفس های گرمش، به زندگی سلام گفتند. سالروز رحلت رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) بر عموم مردم ایران تسلیت باد.
1 2 3 4 5 6 7 8
Copyright (c) 1396/08/29 taavon.e-ir.com
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا