اخبار 

RSS
 
در راستای حمایت از تولید ملی، قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز باید مورد بررسی مجدد قرار بگیرد.
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی روز چهارشنبه در اجتماع عظیم زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی در رواق امام خمینی و صحن های اطراف حرم، با اشاره به استحکام و نشاط انقلاب در چهل سالگی و خنثی شدن نقشه شوم امریکایی ها برای منطقه، به تبیین چرایی، الزامات و راههای تحقق شعار سال یعنی حمایت از کالای ایرانی پرداختند و با تأکید بر «قابل حل بودن همه مشکلات بانگاه به داخل» و نیز ضرورت توجه و بکارگیری هرچه بیشتر جوانان در میدانهای مختلف از جمله عرصه های مدیریتی افزودند: نسل جوان و پرافتخار این سرزمین، پرچم استقلال، عزت، عظمت و شرافت ایران را بلندتر از هر زمان دیگر به اهتزاز درخواهد آورد.
بنده در شعارهای سالها معمولاً مخاطب را مسئولین قرار میدادم؛ امسال مخاطب، همه‌ی آحاد ملّت و از جمله مسئولین خواهند بود. مقدّمتاً عرض کنم، مسئله‌ی اقتصاد و فرهنگ و مسائل گوناگون همه مطرح است لکن مسئله‌ی اصلی ما امسال هم مسئله‌ی #اقتصاد و #معیشت مردمی است.
رئیس اتاق تعاون ایران، در جلسه بررسی عملکرد کمیسیون های تخصصی اتاق تعاون ایران در سال 96 که به استناد گزارش های مطروحه، روسای آن ها از رشد کمی و کیفی مطلوبی در شناسایی و پیگیری دغدغه های مبتلا به تعاونگران و بنگاه های اقتصادی بخش تعاونی داشت، بر ضرورت افزایش تعاملات کمیسیون ها با دست اندرکاران تعاونی ها و انعکاس مطالبات و نظرات آن ها برای طرح در شوراها و مجامع عالی که اتاق تعاون عضویت رسمی دارد، تاکید کردند.
یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار
یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال
حلول سال نو و بهار پرطراوت که نشانه قدرت لایزال الهی
و تجدید حیات طبیعت می‌باشد را به تمامی عزیزان تبریک و
تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از برکت و معنویت را از درگاه
خداوند متعال و سبحان برای شما عزیزان مسئلت داریم.
کارگاه آموزشی آشنایی با حقوق بیمه و تامین اجتماعی با هدف آشنایی مدیران تعاونی های استان با قوانین و مقررات تامین اجتماعی و وظایف و کارکردهای هیات‌های تشخیص مطالبات توسط اتاق تعاون استان اصفهان برگزار گردید.
رئیس اتاق تعاون استان اصفهان گفت: در راستای سیاست ها و ماموریت های بخش تعاون و ارتقاء جایگاه این بخش مهم در اقتصاد کشور، کارگروه اندیشه ورز در اتاق تعاون استان اصفهان تشکیل شد.
دومین کارگاه آموزشی مرکز داوری اتاق تعاون ایران با حضور نمایندگان مراکز داوری اتاق های تعاون استان ها و مدرسین حقوقی دانشگاه در اتاق تعاون ایران برگزار شد.
رئیس اتاق تعاون، با اشاره به رفع بخش عمده‌ای از مشکلات پرونده‌های سنگین مالیاتی بخش تعاون، از تفکیک حساب‌ فعالیت‌های اقتصادی تعاون از بخش‌خصوصی، به منظور شفافیت آماری خبر داد.
دومین جلسه کارگروه تشکیل بازار تامین و توزیع مجازی کالا، تحت عنوان تعاون کالا، با حضور معاونت اقتصادی اتاق تعاون ایران، روسای اتحادیه های تولیدی و توزیعی تشکیل شد.
آیین رسمی ابلاغ احکام جدید مرکز داوری اتاق تعاون اصفهان با حضور تیموری، معاون امور استانهای اتاق تعاون ایران و دکتر رنجبر دبیر مرکز داوری اتاق ایران، محسن نیرومند مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان، برگزار شد.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
Copyright (c) 1397/05/01 taavon.e-ir.com
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا