اخبار 

RSS
 
رئیس اتاق تعاون اصفهان گفت: استان اصفهان در طرح‌های تعاونی قابل اصلاح، اشتغال‌زایی، سرمایه‌گذاری و تعداد اعضا، قادر به کسب رتبه برتر کشور شده است.
رئیس اتاق تعاون اصفهان در نشستی با خبرنگاران به مناسبت گرامیداشت هفته تعاون و همزمان با هفته دولت در محل اتاق تعاون استان اصفهان، بیان کرد: طبق قانون اساسی، اقتصاد کشور بر پایه سه بخش تعاون، خصوصی و عمومی قرار دارد و بخش تعاون برای سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی بسیار حائز اهمیت است. ضمن آنکه اقتصاد بر پایه تعاون، به احکام اسلامی نزدیکتر است و بهترین راهکار توزیع عادلانه ثروت و نقطه نجات اقتصاد کشور است.
به اطلاع متقاضیان شرکت در رویداد انتخاب صادرکننده نمونه ملی سال ۱۴۰۲ می‌رساند سازمان توسعه تجارت، در راستای تحقق اهداف صادراتی و ارج نهادن به تلاش های قابل تقدیر فعالان در عرصه صادرات کالا و خدمات غیرنفتی درصدد شناسایی الگوهای موفق در بخش صادرات و معرفی آنان به عنوان صادرکننده ممتاز و نمونه ملی در سال ۱۴۰۲ در بیست و هفتمین سالروز ملی صادرات می باشد. سازمان توسعه تجارت طی اطلاعیه فراخوان ثبت نام متقاضیان شرکت در فرآیند انتخاب صادرکنندگان نمونه ملی را اعلام کرد
رئیس اتاق تعاون استان اصفهان اصفهان گفت: موافقت اصولی نخستین دهکده لجستیک (بندر خشک) کشور در اصفهان، در ستاد مراکز لُجستیک وزارت راه و شهرسازی به تصویب رسید.
کارگاه آموزشی مهارت داوری امور تعاونی ها با هدف آشنایی داوران و کارشناسان بخش تعاون استان با قوانین و مقررات داوری در بخش تعاون و نحوه رسیدگی و صدور رأی داور، توسط اتاق تعاون استان اصفهان برگزار شد.
رئیس کل دادگستری استان اصفهان در دیدار با هیات رئیسه اتاق تعاون اصفهان گفت: برنامه ریزی، هدف گذاری، تعامل با دستگاه قضایی همچنین راه اندازی و تقویت هیأت های حل اختلاف و داوری، یکی از مطالبات جدی دستگاه قضایی از اتاق تعاون استان است.
موسی نجفی مدیرکل تعاونی های توزیعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سفر خود به استان اصفهان با هیأت رییسه اتاق تعاون استان و اعضای مجمع نمایندگان اتاق دیدار و گفت و گو کرد.
در مراسم گردهمایی سالیانه داوران مرکز داوری اتاق تعاون استان اصفهان که با حضور معاونت تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، روسای ادارات نظارت و آموزش اداره کل مذکور برگزار گردید، از خدمات داوران در طی سال گذشته با اهدای لوح سپاس، تقدیر و تشکر بعمل آمد.
عضو هیات رئیسه و دبیر اتاق تعاون استان اصفهان در زمینه حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی اظهار داشت: طی سالیان گذشته، دولت بمنظور تامین کالاهای اساسی و بهبود وضع معیشت مردم به تخصیص ارز ۴۲۰۰ تومانی به کالاهای مذکور اقدام کرده است.
مطابق بررسی‌های آماری، نامناسب ترین مولفه‌های محیط کسب و کار بخش تعاون در تابستان ۱۴۰۰ غیرقابل پیش بینی بودن قیمت ها، موانع در فرآیند‌های اداری و دشواری در تامین مالی از بانک‌ها بوده است. رئیس اتاق تعاون استان اصفهان درباره وضعیت محیط کسب و کار در اصفهان به نوسان می گوید: امروز بخش تعاون و به ویژه شرکت های تعاونی در زمینه های مختلف فعال هستند، البته حجم بیشتر فعالیت تعاونی ها، مربوط به تعاونی های مسکن است که مردم با آن مواجه هستند.
تفاهم نامه همکاری بین گروه شرکتهای ره آورد با اتاق تعاون استان اصفهان، صبح امروز در اتاق تعاون امضا شد.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
Copyright (c) 1402/09/13 اتاق تعاون استان اصفهان
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا